NEUROVIBRÁTOR SOUND WAVE je zdravotnická pomůcka určená k terapii v ambulancích a na klinikách, kde ji provádějí proškolení pracovníci, a také v domácích podmínkách k lokální terapii, a to pomocí vibrací a různým masážním nástavcům.

Nobody ever told me (or my mother) that, Diane Bahr 

- vše o vývoji dítěte od láhve přes dýchání až po zdravý rozvoj řeči. Přístupným jazykem napsané kompendium s praktickým grafickým doprovodem. Celosvětově proslulá publikace!

Lžička pro pacienty po glosektomii

Speciálně navržená lžička, která umožňuje podávání jídla pacientům po vážných úrazech jazyka včetně resekce nebo v případě nehybnosti jazyka při zachování řádného polykání v oblasti hrdlení dutiny.

A sensory motor approach to feeding, LORI OVERLAND, Robyn Merkel-Walsh

– příručka pro terapeutické podávání jídla od odbornice z TALK TOOLS, která měla příležitost hostovat se svým kurzem v Krakově.

TERAPEUTICKÝ DUDLÍK LUCKYDENT

VLASTNOSTI: Plochý tvar dudlíku LUCKYDENT upravuje polykací reflex a podporuje správný vývoj kostní tkáně v oblasti úst a obličeje, často deformovaný dlouhým používáním obyčejných dudlíků! Podobně jako běžné dudlíky má navíc stejný uklidňující efekt.

Logopedický vibrátor pro univerzální použití, jeho anglický název pochází od tvaru, který připomíná velkého brouka – BIG BUG MASSAGER.

Time Timer je skupina výrobků k měření nastaveného časového intervalu.

Lze je využívat individuálně například při cvičení, v ambulancích, během různých sezení, schůzek, testů, v přednáškových sálech.

DINO POPPER

BUBLIFUK 22 ml k chytani bublin

BUBLIFUK 60 ml

masážní strojek EYE CARE

DIAGNOSTICKA SVITILNA II

NÁUSTEK NA STANDARDNÍ SPIROMETR