Wibratory Logopedyczne

formujeme
jazyk

You have no items.

  • Hrnek ARK's Sip-Tip® souprava s ventilem

Ventil udržuje tekutinu ve slámce v odpovídající výšce, a tím snižuje množství spolykaného vzduchu a také námahu během pití. Zpomaluje průtok, umožňuje kontrolu vypité tekutiny a pomáhá nabrat nápoj do přední části ústní dutiny. Hrnek SIP snižuje frekvenci kašle a dušení. Víčko se bezpečně uzavírá a minimalizuje jakýkoliv únik kapaliny. Pevná, vysoce kvalitní nádobka má čitelnou stupnici, která pomáhá určit množství kapaliny v hrnku.

 

Hrnek ARK's Sip-Tip® souprava s ventilem

kapacita 250ml
barva bílý
výrobce ARK Therapeutic Services, Inc
  • Includes VAT ( VAT23 )
  • Fast Delivery
  • Best Price Guarantee
490,00 Kč

Popis

Hrnek ARK's Sip-Tip® souprava s ventilem

POUŽITÍ: – řešení pro nácvik pití přes slámku; - snadnější pití pro pacienty, kteří mají problémy s vytvořením nebo udržením sání; - usnadnění přechodu od krmení z láhve k pití z hrnku. „PUMPOVÁNÍ“ HLADINY TEKUTINY VE SLÁMCE Hrnek umožňuje pacientovi vnější pomoc prostřednictvím „napumpování“ slámky: - zakrýt ventilační otvor prstem a přitlačit několikrát, aby tekutina stoupla do požadované výšky. Ventil udržuje tekutinu ve slámce v odpovídající výšce, a tím snižuje množství spolykaného vzduchu a také námahu během pití. Zpomaluje průtok, umožňuje kontrolu vypité tekutiny a pomáhá nabrat nápoj do přední části ústní dutiny. Hrnek SIP snižuje frekvenci kašle a dušení. Víčko se bezpečně uzavírá a minimalizuje jakýkoliv únik kapaliny. Pevná, vysoce kvalitní nádobka má čitelnou stupnici, která pomáhá určit množství kapaliny v hrnku.

Aby bylo znemožněno skousnutí slámky a její zasunutí příliš hluboko do ústní dutiny, používejte omezovací nástavce na slámky (LIP BLOKY). Zajišťují správnou retrakci jazyka, zabraňují jeho vysouvání a nacvičují správnou polohu rtů.

BALENÍ OBSAHUJE:

1 nádobku (přibližně 23 dkg)

1 víčko

1 ventil

10 slámek

1 omezovací nástavec Lip Blok® (3/4").

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').