Wibratory Logopedyczne

formujeme
jazyk

You have no items.

  • Logopedický miniorganizér Z-vibe sada TRAVEL a SQ pen REREK zdarma speechtools online

Logopedický miniorganizér Z-vibe sada TRAVEL (špátle probe, preefer a lžičky)- Vyměnitelné špátle různých rozměrů, tvarů a povrchů zlepšují senzoricko oromotorické dovednosti např.: – zavírání úst, – zvedání špičky jazyka, – lateralizaci jazyka...

 

Logopedický miniorganizér Z-vibe sada TRAVEL a SQ pen REREK zdarma

barva multicolor
materiál elastomer med.
sada multi-sada
multimedia manuál
výrobce ARK Therapeutic Services, Inc
  • Includes VAT ( VAT 8% )
  • Fast Delivery
  • Best Price Guarantee
2 200,00 Kč

Popis

Logopedický miniorganizér Z-vibe sada TRAVEL (špátle probe, preefer a lžičky)

CLICK HERE FOR ENGLISH VERSION - Z-VIBE TRAVEL KIT WITH SPOONS

Logopedický rotavibrátor SQ pen REREK- zdarma!

- logopedický instřumentalny kufrik;

- praktická sada pro terapii hlásky r,

OBSAH: logopedický vibrátor Z-vibe, SQ pen REREK, špátle probe (1), špátle preefer, lžičky: měkká a tvrdá a to vše v barevném, esteticky a kvalitně zpracovaném kufříku s přihrádkami.

URČENÍ: Logopedická diagnostika a terapie. Vyměnitelné špátle různých rozměrů, tvarů a povrchů zlepšují senzoricko oromotorické dovednosti např.: – zavírání úst, – zvedání špičky jazyka, – lateralizaci jazyka, – desenzitizaci pro lepší příjem strukturované potravy. Vibrace vytvářejí dodatečný smyslový podnět. Různé senzoricko oromotorické problémy se vyskytují současně např. s problémy příjmu potravy a polykání, s řečovými a neurologickými poruchami, u Downova syndromu a autismu.

VAROVÁNÍ! Výrobek není určen pro pacienty s kousacím reflexem. Agresivním žvýkáním může navzdory vysoké odolnosti proti kousání a velké pružnosti vést k poškození.

Použití vibrátoru REREK při terapii rotacismu – k vyvolání mechanické rezonance v jazykových svalech: 1) Nácviku výslovnosti hlásky r musí předcházet odborná diagnóza anatomického a funkčního stavu jazyka a orální citlivosti. 2) Před použitím se ujistěte, že špátle – lžička je našroubována k těsnění na závitu. 3) Vysvětlete pacientovi, kde se nachází místo artikulace – jazyk je nasměrován špičkou k horním zubům. 4) Položte lžičku pod jazyk ve středové linii. 5) Když se ujistíte, že je jazyk v dostatečně svislé poloze a bude narážet o tvrdé patro (lze doporučit vyslovování dásňové souhlásky d), zapněte vibrátor. 6) Po každém použití špátli nebo vibrátor umyjte (v případě individuálního použití) nebo vydezinfikujte tam, kde došlo k tělesnému kontaktu, před dezinfekcí odstraňte viditelné nečistoty. 7) Nepoužívejte delší vibrace než jednu až dvě minuty bez přestávky. 8) Během vibrování pod jazykem jednou za 20-30 sekund stáhněte lžičku a pozorujte chování jazyka. 9) Když zaznamenáte samostatné prodloužení kmitání u pacienta, použijte menší vibrace nebo vibrátor vypněte. Zabraňte snížení fónické aktivity dítěte během vyvolávání vibrací nebo pokládání jazyka na lopatku.

ATESTY: FDA, CE

логопедическийе массажеры

Možná Vás zaujme i následující

 

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').